LISTA SZKÓŁ PARTNERSKICH

Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących w Gdyni

Adres:  ul. Władysława IV 54, 81-384 Gdynia

Kontakt: tel. 58 620-56-55, mail: zsso@zsso.gdynia.pl

www: http://www.zsso.jou.pl/

Dyrektor: Marek Prusak

Ambasador: Marta Marcinkowska

 

Zespół Szkół w Wielkim Podlesiu

Adres: 83-423 Wielki Klincz

Kontakt: tel. 58 686-22-34, mail: wpodles@wp.pl

www: http://www.zswp.cba.pl/

Dyrektor: Barbara Czarnota

Ambasador: Marek Lebiedziński

 

Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni

Adres: ul. Starodworcowa 36, 81-575 Gdynia

Kontakt: tel. 58 629-39-30, mail: dwudziestka@sp20gdynia.pl

www: http://szkp20gdynia.pl.sp20gdynia.pl/

Dyrektor: Marta Szymańska

Ambasador: Aldona Morawiec i Piotr Madejski

 

Szkoła Podstawowa w Pogórzu

Adres: ul. Szkolna 15, 81-198 Pogórze

Kontakt: tel. 58 665-76-30, mail: sp-pogorze@wp.pl

www: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-w-Pog%C3%B3rzu-642039559154956/

Dyrektor: Rafał Juszczyk

Ambasador: Jelena Skerović i Kamila Podgórna

 

Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdyni

Adres: ul. Cechowa 22, 81-194 Gdynia

Kontakt: tel. 58 625-40-25, mail: sekretariat@sp6.gdynia.pl

www: http://www.sp6.gdynia.pl/

Dyrektor: Ewa Andrzejewska

Ambasador: Dominika Miłoszewska

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Sopocie

Adres: ul. Armii Krajowej 50/54, 81-843 Sopot

Kontakt: tel. 58 551-38-24, mail: sekretariat@sp1sopot.eu

www: http://www.sp1sopot.eu/

Dyrektor: Wojciech Jankowski

Ambasador: Karolina Puss

 

Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni

Adres: ul. Nagietkowa 73, 81-589 Gdynia

Kontakt: tel. 58 629-00-37, mail: zs14gdynia@poczta.fm

www: http://www.zs14gdynia.pl/

Dyrektor: Krzysztof Jankowski

Ambasador: Reene Montgomery i Amalia Rembiszewska

 

Szkoła Podstawowa nr 28 w Gdyni

Adres: ul. Zielona 53, 81–197 Gdynia

Kontakt: tel. 58 665-84-62, mail: ssp_28@wp.pl

www: http://sp28gdynia.pl/

Dyrektor: Marek Ambrosiewicz

Ambasador: Anna Jakubiuk

 

Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdyni

Adres: ul. Adm. J. Unruga 88, 81-153 Gdynia

Kontakt: tel. 58 625-09-71, mail: sp39gdy@op.pl

www: http://www.sp39.pl/

Dyrektor: Sabina Dawidowska

Ambasador: Aneta Kotnis

 

Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdyni

Adres: ul. Chwaszczyńska 26, 81-571 Gdynia

Kontakt: tel. 58 629-12-69, mail: zsznr13@poczta.fm

www: http://www.zs13gdynia.pl/

Dyrektor: Andrzej Gogola

Ambasador: Adam Prabucki

 

Szkoła Podstawowa nr 16 w Gdyni

Adres: ul. Chabrowa 43, 81-079 Gdynia

Kontakt: tel. 58 623-85-67, mail: sp16.gdynia@wp.pl

www: http://www.sp16gdynia.edu.pl/

Dyrektor: Regina Bzyl

Ambasador: Carolyn Swords i Marek Adamski

 

Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni

Adres: ul. Rozewska 33, 81-055 Gdynia

Kontakt: tel. 58 623-25-88, mail: sp40@poczta.fm

www: http://www.sp40gdynia.pl/

Dyrektor: Dorota Haase

Ambasador: Monika Grigalauskyte i Monika Lelek

 

Przedszkole „Bajkowa Kraina” w Rumi

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 3/1, 84-230  Rumia

Kontakt: tel. 58 572-80-38, mail: moja.bajkowakraina@gmail.com

www: http://www.moja-bajkowakraina.pl/

Dyrektor: Bogumiła Naskręt

Ambasador: Karolina Stawińska